تبلیغات X
آپلود عکس

پیام مدیرکل بنیاد اردبیل به مناسبت سوم خرداد، سالروز حماسه غرورآفرین آزادسازی خرمشهر

متفرقه

اطلاعات متفرقه

پیام مدیرکل بنیاد اردبیل به مناسبت سوم خرداد، سالروز حماسه غرورآفرین آزادسازی خرمشهر

پیام مدیرکل بنیاد اردبیل به مناسبت سوم خرداد، سالروز حماسه غرور آفرین آزادسازی خرمشهر

مدیر کل بنیاد اردبیل طی پیامی، سالروز آزادسازی خرمشهر را محضر مقام معظم رهبری (مُدَّ ظِلِّه العالی)، مردم شهیدپرور اردبیل و جامعه معظم ایثارگری استان تبریک گفت.
پیام مدیرکل بنیاد اردبیل به مناسبت سوم خرداد، سالروز حماسه غرورآفرین آزادسازی خرمشهر

به گزارش ایثار از اردبیل، متن پیام مدیرکل بنیاد به این شرح است:
همواره دست خدا با جماعتی است که ایثار و مقاومت را سرلوحه کار خود قرار داده و عزّت پایداری را به ذلّت سازشکاری رجحان می دهند. حماسه بی نظیر آزادسازی خرمشهر عزیز که توسط رهبر عظیم الشأن  انقلاب اسلامی به خدا نسبت داده شد، مصداق همین امر و همچنین آیه 249 سوره مبارکه بقره بود که می فرماید: «کَمْ مِنْ فِئَةٍ قَلِیلَةٍ غَلَبَتْ فِئَةً کَثِیرَةً بِإِذْنِ اللَّهِ ۗ وَاللَّهُ مَعَ الصَّابِرِینَ»: چه بسیار شده که گروهی اندک به یاری خدا بر سپاهی بسیار غالب آمده و خدا با صابران است.
به گواه تاریخ نیز، مردمانی که ایثار و پایداری پیشه کرده و در برابر استبداد و ظلم و تجاوز بیگانگان سر فرود نیاوردند، پیروز میدان شده و عزّت و اقتدار روزافزون یافتند. در همین راستا، رزمندگان اسلام در عملیات غرورآفرین بیت المقدس به تأسّی از رهنمودهای عالمانه امام راحل (ره) و پیروی از فرهنگ متعالی ایثار و شهادت، طریق فتح پیمودند و پیروز میدان شدند.
آری، با اتّکال به خدامد متعال و اتّکا به تدابیر رهبری بی مثال، غیرممکن ها ممکن و محال ها شدنی است. امروزه بر ما وارثان فرهنگ غنی ایثار و شهادت و وامداران مکتب پایداری و مقاومت فرض است که از آموزه های شهدا و ایثارگران درس آموخته و با پایداری در برابر دشمنان قسم خورده نظام اسلامی، مقدمات رهایی خرمشهرهای جهان اسلام را از چنگال شوم استعمارگران و ایادی آنها فراهم کنیم. 
اینجانب ضمن گرامیداشت حماسه فتح خرمشهر و یاد و خاطر شهدا و ایثارگران منتسب به عملیات غرورآفرین بیت المقدس، این روز بزرگ و حماسی را محضر فرماندهی معظم کل قوا حضرت امام خامنه ای (مُدَّ ظِّلِه العالی)، جامعه ایثارگری استان و مردم شهیدپرور اردبیل تبریک و تهنیت عرض می کنم.
 
داور نوری
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان اردبیل

+ نوشته شده در چهارشنبه 1 تير 1401ساعت 15:07 توسط علی فرهادی |