تبلیغات X
آپلود عکس

دیدار با خانواده های شهدا و جانبازان در اردبیل با حضور نایب رئیس اول مجلس شورای اسلامی

متفرقه

اطلاعات متفرقه

دیدار با خانواده های شهدا و جانبازان در اردبیل با حضور نایب رئیس اول مجلس شورای اسلامی

دیدار با خانواده های شهدا و جانبازان در اردبیل با حضور نایب رئیس اول مجلس

دیدار با خانواده های شهدا و جانبازان در اردبیل با حضور نایب رئیس اول مجلس شورای اسلامی

به گزارش ایثار از اردبیل: این دیدارها به مناسبت سالروز قیام تاریخ ساز  15 خرداد و با حضور دکتر علی نیکزاد نایب رئیس اول و نماینده مردم شریف اردبیل، نمین، نیر و سرعین در مجلس شورای اسلامی برگزار شد. دکتر نیکزاد در این دیدارها خاطر نشان کرد: امنیتی که امروز در کشور عزیز ما وجود دارد، مرهون از جان گذشتگی و ایثار خانواده های شهدا و ایثارگران است و مسئولان نظام اسلامی باید همواره خود را مدیون جامعه ایثارگری دانسته و تمام توان خود را در جهت تکریم و رفع مشکلات این قشر معزز به کار بگیرند. دکتر نیکزاد افزود: مرگ و نیستی در این دنیا برای همه وجود دارد اما این موضوع در مورد شهدا و ایثارگران قطعا به گونه ای دیگر است زیرا شهدا و جانبازان گرانقدر با خدا معامله کردند و به رفیع ترین جایگاهی که می توان تصور کرد، رسیدند و با هیچ پاداش و مواهب مادّی نمی توان ایثار و فداکاری آنها را جبران کرد.
داور نوری مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران نیز در این دیدارها از فداکاری و صبر و پایداری خانواده های شهدا و ایثارگران تقدیر کرد و دیدار با خانواده های شهدا و ایثارگران و تجلیل از آنها را از اولویت های مهم دولت سیزدهم دانست. نوری افزود: والدین شهدا از عزیزترین و غم­دیده­ ترین اقشار جامعه ایثارگری هستند که انفاس مبارک و دعای خیر آنها بقای نظام اسلامی را تضمین کرده و مسئولان را به تداوم فعالیت جهادی در جهت خدمت به مردم ترغیب می کند.
در این دیدارها که با حضور صفری مدیرکل آموزش و پرورش استان، ولی نژاد سرپرست معاونت تعاون بنیاد استان و محبی جانباز هشت سال دفاع مقدّس و رییس مجمع پیام آوران ایثار انجام شد، مشکلات و درخواستهای خانواده های معظم شهدا و جانبازان که اغلب در زمینه اشتغال بود، مورد بررسی قرار گرفت و مدیرکل بنیاد و دکتر نیکزاد با پیگیری ویژه و تماس با مسئولان عالی استانی و کشوری، زمینه رفع مشکلات مطروحه را فراهم کردند.


 
+ نوشته شده در چهارشنبه 1 تير 1401ساعت 15:06 توسط علی فرهادی |