تبلیغات X
آپلود عکس

همه ما در قبال شهدا رسالت خطیر بر عهده داریم

متفرقه

اطلاعات متفرقه

همه ما در قبال شهدا رسالت خطیر بر عهده داریم

نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه اردبیل عنوان کرد:

همه ما در قبال شهدا رسالت خطیر بر عهده داریم

نماینده ولی فقیه و امام جمعه استان اردبیل در دیدار با مدیران شرکت متد گفت: ترویج فرهنگ ایثار و شهادت وظیفه همگانی است و تک تک ما در قبال شهدای والامقام رسالت خطیر بر عهده داریم.

همه ما در قبال شهدا رسالت خطیر بر عهده داریم
دکتر ایرج عربی مدیرعامل شرکت متد و برزگر محمدی مشاور ریاست عالی بنیاد در امور جامعه هدف، غلامی نژاد مدیرکل حراست شرکت متد و داور نوری مدیرکل بنیاد استان روز گذشته 24 خرداد ماه با آیت اله سید حسن عاملی نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه اردبیل دیدار کردند.
در این دیدار آیت اله عاملی با اشاره به اهمیت ترویج فرهنگ ایثار و شهادت اظهار کرد: شهدای والامقام کشورمان برای دستیابی به عزت و سربلندی کشور جانشان را فدا کردند و به برکت خون پاک آنان دشمنان اجازه تعرض به کشور ما را ندارند.
وی با قدردانی از بنیاد و عوامل شرکت متد در رسیدگی و حمایت از جانبازان و ایثارگران بستری در بیمارستان های اعصاب و روان، حضور مسئولان عالی بنیاد را در استان اردبیل مایه دلگرمی جامعه ایثارگر و سبب بهبود وضیعت آنان دانست.
همچنین مدیرعامل شرکت متد و مشاور عالی دکتر قاضی زاده در امور جامعه هدف و مدیرکل حراست شرکت متد با کاظم دبیر معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی استاندار اردبیل دیدار کردند.
در این جلسه مدیران شرکت متد خواستار همکاری دستگاههای اجرایی استان در جهت استفاده جانبازان و ایثارگران استان از امکانات و  ظرفیت های موجود شدند و ابراز امیدواری کردند با حمایت استاندار  و معاونین شاهد بهبود شرایط موجود باشیم.
در این دیدار دبیر نیز با اشاره به اهمیت پاسداشت فرهنک ایثار و شهادت  عنوان کرد: ارائه خدمات به ایثارگران باید در اولویت دستگاه های اجرایی قرار گیرد و خدمت به آنان تنها وظیفه بنیاد شهید و امور ایثارگران نیست.
 وی خواستار بهبود وضعیت زیر ساخت های بیمارستان و افزایش ظرفیت بیمارستان ایثار اردبیل به ۲۰۰ تخت شد.
همچنین مدیران شرکت متد از اردوی والیبال نشسته تیم ملی جانبازان و معلولین در استان اردبیل بازدید و با اعضای تیم و کادر فنی و سرپرست و رئیس فدراسیون دیدار و گفتگو کردند.
+ نوشته شده در چهارشنبه 1 تير 1401ساعت 15:06 توسط علی فرهادی |